Hlavní roli hraje důvěryhodnost

Hlavní roli hraje důvěryhodnost

.


Celý život se snažíte o to, aby Vaše bytí na Zemi mělo nějaký smysl. Založíte rodinu, usilovnou prací získáte finance na vlastní bydlení, založíte rodinu, a máte pocit, že se nemůže nic horšího stát.

A ono se přesto stane.

Můžete přijít o práci, zadlužíte se natolik, že Vás, bohužel, může potkat i exekuce. Přijdete o rodinné zázemí. A z vlastního bytu se musíte vystěhovat. Katastrofální příběh, viďte? A víte, co je na všem úplně to nejhorší? Že se to může stát, a možná už stalo i Vám.

obydlené domy

Důvody nechte stranou.

Nepřemýšlejte už nad tím, jak jste měli něco kdysi udělat jinak. Časové smyčky minulosti najdete jen ve filmech. V reálném životě čas nevrátíte. Posteskněte si, ale ať to netrvá dlouho. Váš úkol pro další dny a měsíce je získat si zpět svou důvěryhodnost.

Víte, jak důvěryhodnost získáte zpět?

Co vlastně dělá člověka důvěryhodným? Co je vlastně ta důvěryhodnost? Tato lidská hodnota je takový souhrn informací, které jsou v souladu se skutečností. Ale jak můžete takového souladu dosáhnout, když jste přišel o všechno – o rodinu, o bydlení, o práci? Inu, máte na čem pracovat.

Čím tedy začít?

.

Začněte věrohodnou adresou trvalého pobytu https://www.132.cz/trvaly-pobyt. Od tohoto počinu se odvíjí totiž žádost o práci. Pokud budete mít v občanském průkazu adresu magistrátu, určitě se na Vás bude hledět s nedůvěrou. Je to tak? Přece nepřijmeme bezdomovce, který nemá ani kde bydlet. Většinou to tak bývá. Potenciální zaměstnavatel Vás začne prověřovat ze všech stran, bude klást otázky, které by Vás mohly zraňovat. Ale zaměstnavatel má i na tyto informace právo.

číslo domu

Vyhněte se tedy takovým otázkám tím, že si vyberete adresu trvalého bydliště podle všech zákonných norem.

Váš nový život může začít.

Možná se Vám to zdá přitažené za vlasy, ale řešit jako první věc adresu trvalého pobytu je skutečně zásadní. Tento krok do nového života nesmíte přeskočit. Jinak byste mohl přijít o skvělou pracovní příležitost.

Začnete svůj nový život s novou adresou, s novou prací a hleďte už jen do budoucnosti. Začínáte znovu, ale o mnoho zkušenější!

Hlavní roli hraje důvěryhodnost
3.3 (65%)4
.